За доброю Різдвяною традицією, володар титулу «Голос країни» Павло Табаков, який віднедавна виступає як Tabakov, напередодні зимових свят презентує нові новорічні та різдвяні пісні. Цей рік не став винятком – артист-романтик випустив нову авторську колядку «Різдвяна Ніч». Й одразу у двох версіях – в оригінальній і як ремікс від BAKUN. Обидва варіанти – уже в ефірах всеукраїнських радіостанцій.                          

«Різдвяна Ніч» – це пісня-свято. У кожному слові та кожній ноті цього синглу відчувається дух Різдва: «Різдвяна ніч у срібному вбранні / Малює у вікні мов чарівниця, / Ми віримо, все бажане здійсниться / В Різдвяну ніч».                 

«Я написав цю колядку під великим натхненням, яке мені щороку дарують Новорічно-Різдвяні свята, – каже Tabakov. – Я сам вірю у дива, про які співаю. Тож загадуйте найпотаємніші бажання, вірте в чудо – і усе добре обов’язково здійсниться!».
Послухати нову колядку Tabakov «Різдвяна Ніч» можна тут:


«Різдвяна Ніч» (Bakun Remix):
https://www.youtube.com/watch?v=adAwOfLp_Ns
«Різдвяна Ніч» – таку ж назву має серія святкових концертів, яку Павло Табаков і його команда запланували на грудень 2021-го та січень 2022-го. Турові виступи співака відбудуться у Золочеві (25 грудня), Стрию (26 грудня), Дрогобичі (28 грудня), Івано-Франківську (9 січня), Тернополі (11 січня), Києві (13 січня) і Львові (15 січня; два концерти у Театрі ім. М. Заньковецької).

«Мої концерти «Різдвяна ніч», як і однойменна пісенна прем’єра, додадуть кожному слухачеві ще більших радості та емоційного піднесення у часі Новорічно-Різдвяних свят», – додає Tabakov.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.