Як повідомив суспільний мовник, пряма трансляція фіналу Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2022 відбудеться 12 лютого 2022 року.

Виробництвом телеверсії фіналу Нацвідбору займатиметься переможець мистецького конкурсу, проведеного Суспільним мовником, ТОВ «Френдс Про ТВ», який також створить резервний запис виступу переможця Нацвідбору для показу під час проведення Пісенного конкурсу Євробачення-2022 в Італії та забезпечить постановку номера в Турині.

Прийом заявок на участь у Нацвідборі завершився 10 січня.
Усього було подано 284 заявки від артистів на участь у національному відборі. Наступного тижня стане відомий long-лист учасників, а до 24 січня буде оприлюднено перелік фіналістів. Їх буде усього 8.

Євробачення-2022 прийме місто Турин в Італії. Гранд фінал відбудеться на арені “Pala Olimpico” 14 травня. Півфінали — 10 та 12 травня.

Минулорічним переможцем Євробачення-2021 став рок-гурт «Måneskin» з піснею «Zitti E Buoni». Український гурт Go_A увійшов до п’ятірки кращих на конкурсі. За глядацьким голосуванням вони посіли найвище місце.

Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.