Сцена Нацвідбору та знайомство з Cloudless, Our Atlantic, ROXOLANA і Wellboy — у програмі «Гримерка Євробачення»

У суботу, 29 січня, о 18:15 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ вийде новий випуск програми «Гримерка Євробачення». Глядачі першими побачать ескіз дизайну сцени, на котрій відбудеться фінал Національного відбору на участь у конкурсі Євробачення-2022, ближче познайомляться з чотирма фіналістами Національного відбору-2022 та дізнаються, про що їхні пісні.

Ведучий програми Тімур Мірошниченко поспілкується з гуртами «Cloudless», «Our Atlantic», співачкою ROXOLANA і співаком Wellboy.

Сцена Нацвідбору та знайомство з Cloudless, Our Atlantic, ROXOLANA і Wellboy — у програмі «Гримерка Євробачення»

У випуску глядачі програми «Гримерка Євробачення» дізнаються, з яких причин гурт «Cloudless» розпався у 2020 році, і завдяки чому зараз у повному складі претендує на поїздку на Євробачення вже вдруге та кого чекає вокаліст гурту у глядацькій залі? Що означає назва гурту «Our Atlantic»? Чому ROXOLANA вирішила спробувати свої сили у Нацвідборі саме цього року і де народилась ідея пісні? Про що автобіографічна конкурсна пісня співака Wellboy?

Також глядачі «Гримерки Євробачення» вперше побачать ексклюзив: як виглядатиме сцена Нацвідбору.

Дивіться програму «Гримерка Євробачення» щосуботи о 18:15 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Нагадаємо, Суспільний мовник оголосив фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2022. Фінал Національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 19:00 в прямому ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.