Кінокомпанія Star Media розпочала зйомки 4-серійного фільму «Чуже щастя». Кохання, зради, падіння та злети – все це щедро переплелося в історії головної героїні Олени, яку грає актриса Любава Грешнова.

За сюжетом, щасливе та безтурботне життя Олени переривається звісткою, що її чоловік – багатий бізнесмен Захар – має вагітну коханку. Після розлучення Олена опиняється на
межі – колишній чоловік позбавляє її грошей, житла та запроторює до психлікарні, щоб забрати дочку. Олена починає нове життя, яке готує нові випробування та драматичні повороти. Боротьба за право жити з дочкою та особисте щастя буде нелегкою.

Знімають серіал у Києві, а тлом мелодраматичних подій стануть вишукані помешкання, сучасні офіси, ресторани, зали прийомів, галереї та інші столичні об’єкти. Спеціально для зйомок створять інтер’єри психлікарні та дитячого інтернату.

«Історія змістовно дуже насичена, високий темпоритм розвитку подій вимагає різноманітних яскравих локацій, тому у нас буде задіяно більше 50 об’єктів. За одну знімальну зміну можемо змінити 7-8 локацій», – розповідає режисер проекту Роман Бровко. Він анонсує, що в мелодраматичному серіалі буде багато складних постановочних сцен, на екрані глядач побачить і перегони, і переслідування, й інші елементи екшену.

Кастинг акторів на участь у «Чужому щасті» тривав протягом двох місяців. В головній ролі Любава Грешнова. Головні чоловічі ролі у Дмитра Ратомського та Сергія Дерев’янко. У фільмі також грають Віктор Сарайкін, Поліна Василіна, Олексій Нагрудний, Марго Лапіна.

«Героїня потрапила у складні життєві обставини і мусить вибиратися з них – це, так би мовити, «золотий стандарт» драматургії. Але історія доопрацьована унікальними дрібничками і сюжетними поворотами. Наприклад, антагоністів у цій історії три, а не один, як це традиційно буває. З’являються вони поступово, тому заздалегідь незрозуміло, звідки чекати на небезпеку, і інтрига тримається до кінця історії», – пояснює особливості сюжету Роман Бровко.

За його словами, в кожному з героїв глядач може знайти щось своє, а їхні мотиви є зрозумілими. «У нас немає чорних і білих персонажів, кожен з них відстоює свою правду. Ми намагаємось не робити святими позитивних героїв, а в негативних – відшукуємо щось людське», – додає режисер.

Режисер: Роман Бровко

Сценарист: Олена Баландіна

Оператор-постановник: Павло Муравйов

Художник-постановник: Лариса Жилко
Продюсер: Вікторія Бурдукова

В ролях: Любава Грешнова, Дмитро Ратомський, Світлана Зельбет, Сергій Деревянко, Віктор Сарайкін, Поліна Василина, Олексій Нагрудний, Марго Лапіна.

Синопсис:

У Олени є все, що потрібно для щастя – коханий чоловік Захар та дочка Маша. Сім’я живе у шикарному будинку, і як дружина великого бізнесмена, Олена займається благодійністю. Вона вважає сім’ю ідеальною, адже в них панує кохання, довіра і взаєморозуміння. Але раптом дізнається, що в чоловіка є коханка, до того ж вона вагітна. З цього моменту життя Олени летить у прірву. Вона не може вибачити зради, а розлучившись, залишається без засобів до існування. До того ж колишній чоловік запроторює її у психлікарню та відбирає дочку. З фальсифікованим діагнозом неіснуючої психічної хвороби Олена опиняється на межі. Порадником та захисником Олени стає юрист Максим, за підтримки якого вона вступає у боротьбу за свою дочку і за особисте щастя. Втім, на цьому шляху її чекає чимало випробувань і боротися доведеться навіть з тими, від кого вона не очікувала підступу і зради.

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian