26 вересня в Києві відбувся V сезон Всеукраїнського вокального конкурсу Star Holiday Fest, за підтримки радіостанції NRJ, відомих продюсерів та зірок. Український бренд гаджетів Gelius став генеральним партнером заходу.

У конкурсі взяли участь діти у віці від 6 до 18 років з усієї України. Юні вокалісти боролися за головний приз – написання авторської пісні від PARADIZ PRODUCTION, її запис на студії звукозапису FOXXSTUDIO та ротацію на радіо NRJ.

До складу журі увійшли продюсери Олександр Рассказов, Вадим Лисиця, Денис Буданцев, а також українські артисти GROSU, KHAYAT, Слава Камінська, Анна Трінчер.

Переможницею сезону і володаркою Гран-прі стала юна вокалістка з Запоріжжя MARIAM, яка вразила журі своїм рок-виступом. 

Перші місця в своїй категорії зайняли: Мартинюк Софія, Мартинюк Анастасія, AYA, Ткачук Марія, гурт Music Star.

Деяких конкурсантів журі нагородили унікальними спец подарунками: Денис Буданцев та Олександр Рассказов запросили Нікіту Медведєва у якості ведучого провести програму на радіо NRJTEEN PARADE, Вадим Лисиця запросив Сизову Анастасію разом попрацювати на студії над записом пісні, GROSU відмітила талановиту Міланію Дущак запрошенням  у зйомках свого майбутнього кліпу. Партнери проекту: виконавчий продюсер телеканалу Inrating Ольга Ротаренко подарувала ротацію кліпу Софії Білой та Марії Ткачук, підприємець, засновник«Тор CITY Кids», власник англомовних журналів Аліє Ткаченко-Джепарова відмітила свої фаворитів публікаціями в журналі. 

Також всі учасники конкурсу отримали футболки та фірмові гаджети від Gelius, переможці – бокси з гаджетами і рюкзаки. Не залишилося без подарунків і зіркове журі, якому Gelius вручив подарункові бокси.

Також Партнерами Призового фонда виступили: піцерія KissLikePizza, KONG SUSHI, розвиваючі конструктори BitKit, мережа магазинів квіті по Україні «Floravipluxe Кyiv, виробник лялькових еко-будиночків  для дітей « NestWood », натуральні фруктові цукерки торгової марки Bob Snail Улітка Боб.

 

Інформаційні партнери: телеканал Music Box,MUZVAR, телеканал Инрейтинг, журнал Отдохни, Лиза.юа, Happy Star, Luky Ukraine, журнал TOP CITY, журнал «Мир детсва и Чудес», «Main people” MEDIA Group of companies – всеукраинский журнал для дітей и пілітків, журнал BUSINKI LUXURY.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine

Засновник видання Олеся Тарасенко

Фото Євгеній Несін

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».