5 грудня в Queen KIEV відбудеться шостий сезон унікально-вокального проекта «Star Holiday Fest». Участь приймуть юні співаки 6-18 років зі всієї України.

ГОЛОВНИЙ ПРИЗ: написання авторської пісні під ключ від PARADIZ PRODUCTION, запис Її на студії Вадима Лисиці “Foxxstudios” та прем‘єра трека з гостьовим ефіром на радіо NRJ!

⠀ Серед журі конкурсу:

• ДЕНИС БУДАНЦЕВ – програмний директор радіостанцій NRJ, Ретро ФМ

• НАТАЛЯ МОГИЛЕВСЬКА – народна співачка, засновник школи Talant School

⠀ • ПОЗИТИВ – український артист та саунпродюсер, учасник гуртів «Время и Стекло» та MOZGI

• ВАДИМ ЛИСИЦЯ – український продюсер, саундпродюсер, аранжувальник, звукорежисер, музичний продюсер телевізійних шоу Х-фактор (Сезон 9) та «X-фактор» (Сезон 10), Фабрика звезд – 2». Співзасновник студії звукозапису FOXXSTUDIOS.

• OLEG MASHUKOVSKY – блогер, співак та тік-токер.

• ⠀АННА ТРІНЧЕР – українська співачка, акторка та блогер

⠀ Ведучою стане популярна радіоведуча АЛЬОНА ПАНОВА.

Акредитація ЗМІ за телефоном:

+38093 364 86 20

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».