30-го січня у VOCАL•RESTO BAR SLYHI відбудеться захід “SPYFASHIONS COLLABORATION”, під час якого колекції представлять українські бренди 2WB, SVIRIDOVA та SKY FOX.

2WB – це кольори, форми, сміливі розрізи в колекції, що підкреслює єдність і водночас різноманітність образів. Колекція закликає жінку почути свій внутрішній голос, відчути свободу першопочатків та дати волю до життя.

SVIRIDOVA – це колекція вечірніх суконь для жінок, які люблять індивідуальність та вишуканість! Поєднання якості тканин, майстерності та помірної ціни дозволили бренду підкорити серця жіночої публіки.

SKY FOX – це одяг, заряджений на позитив, завжди має гарну ауру! У новій колекції DemiSec основна ідея шкіряне плетіння, яке застосовується у костюмах для прогулянок та вечірніх сукнях. Індивідуальність кожної речі – це основний підхід бренду до кожної жінки та дівчини!

Також гостей вечора чекає перформанс із FASHION-ВОРОЖКОЮ.

Поворожіть на вашу модну долю та загляньте у майбутнє українська fashion-індустрії. Дізнатися більше ви зможете вже цієї неділі.

За музичну хвилю вечора відповідає діджей House Nekit.

SPYFASHIONS – це платформа, яка створена з метою поєднувати українських дизайнерів, моделей, фотографів, art-особистостей у fashion-community, де вони отримують майданчик для просування свого бренду, навичок, нових знайомств та можуть спільно розвивати індустрію.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.