🏂Україна виграла 9 медалей за четвертий день Паралімпіади-2022.

Найбільшого успіху наші паралімпійці досягли в чоловічих змаганнях атлетів з порушеннями зору:

🥇Віталій Лук’яненко
🥈Анатолій Ковалевський
🥉Дмитро Суярк.

Четверте та п’яте місце теж за українцями – Ярослав Решетинський та Олександр Казік.

Повний комплект медалей Україна здобала в жіночих змаганнях параатлеток з ураженнями опорно-рухового апарату (клас стоячи):

🥇Ірина Буй
🥈Олександра Кононова
🥉Людмила Ляшенко.

П’ятою фінішувала Юлія Батенкова-Бауман.

Ще три нагороди українці вибороли в різних класах: Оксана Шишкова стала віцечемпіонкою на середній дистанції, зі сріблом також Григорій Вовчинський, а «бронза» в класі сидячи дісталася Тарасу Радю.

Відтак, за один змагальний день Україна виграла 2 «золота», 4 «срібла» та 3 «бронзи». Усього тепер в українців 17 медалей – 6 золотих, 7 срібних та 4 бронзові.

Пишаємося! 🇺🇦

National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee

Lucky Ukraine 🇺🇦

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».