Аліна Бабенко – дизайнер і художник. Цієї весни вона представить свою першу персональну виставку «Діалог».

5 березня київська галерея Spivakovska ART:EGO gallery відкриє свої двері з новою експозицією, де кожне полотно – це сходинка, що веде до відкриття незвіданих граней особистості, істини, цінностей, бажань і можливостей.

Це перша персональна виставка автора і для художниці ця подія є знаковою: це своєрідне внутрішнє визнання і прийняття творчої натури. За допомогою полотен і яскравих фарб, автор відтворює світ, який живе всередині неї, створюючи цілу історію в картинах. Історію, яку раніше ніхто не чув і не почує, але може лише здогадуватися про те, що відбувається з сюжетів.

Аліна пише свої абстрактні роботи олією a la prima, тому кожна робота – це фраза з незакінченого діалогу, де автор очікує на зворотні репліки від навколишнього світу, створюючи комунікаційні ітерації із глядачем.

Аліна Бабенко, художниця:

«Ця виставка – це діалог, який інколи ми не в силах почути, і який можна відтворити лише за допомогою інструментів, дарованих нам свідомо”.

Відкриття виставки відбудеться 5 березня, в закритому форматі, з дотриманням рекомендацій МОЗ, в галереї Spivakovska ART:EGO gallery, за адресою: Київ, Саксаганського, 59Б.

Виставка триватиме до 19 березня 2021 і пройде у форматі виставки-продажу з дотриманням рекомендацій МОЗ. Для перегляду і придбання картин автор просить дотримуватися правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції за спеціальною розміткою на підлозі. Spivakovska ART: EGO culture center відновить проведення культурно-масових заходів після зняття відповідних карантинних обмежень.
Виставка-продаж доступна щодня, з 11 до 19:00. Вхід вільний. Маски обов’язкові. Саксаганського, 59Б, Spivakovska ART:EGO gallery.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».