Відомий співак Gena Viter приголомшив новиною, що його пограбували під час відпочинку на острові Шрі-Ланка.

Артист розмістив відео у своїх соціальних мережах де розповів, кумедну та повчальну історію. На цей допис бурхливо відреагували коллеги та прихильники Гєни Вітера.

Під час екскурсії він вирішив зробити фото краєвидів, дістав телефон та поклав подалі на підлогу сумку з документами, ключами та грошима. До неї підбігли дві мавпи й одна з них поцупила сумку та побігла на пальму. Gena Viter звернувся до місцевих по допомогу і вони йому за винагороду допогли повернути речі назад.

«Зараз вже я спокійний, а ще дві години тому паніка брала верх над усіма емоціями. Кожного разу, коли дивився сюжети, де люди розповідали, що не залишайте речі, де багато мавп, я думав, що це може трапитися з ким завгодно, но не зі мною.

Я не знаю, яким дивом, місцевим хлопцям вдалося вмовити мавпу повернути мені речі. Тому, друзі, давайте не будемо самовпевненими, що з нами такого ніколи не трапиться. А розуміти, що всі ми під Богом ходимо і треба бути обачними. Добре, що все добре завершилося»,  – поділився співак Gena Viter.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.