Співак Ostrovskyi представляє відео на трек “Повертайся”

Ostrovskyi – унікальний експериментальний проєкт в українському шоу бізнесі, який почав свою діяльність під час війни. Першою піснею став трек “Моя”, що народився у нього в бомбосховищі. 

Сьогодні музикант випускає новий трек “Повертайся” і відео до нього одночасно. 

Пісня присвячена розлученню закоханих сердець через війну і очікування на повернення кохання.

В основі кліпу – сотні історій кохання, які забрала або зруйнувала війна. У цих історіях переплелися біль, переживання, щирість почуттів і спогади про щасливе минуле. Кожне закохане серце має надію, що його кохання повернеться “на долонях” до рідної домівки.

Співак стверджує: “Ця пісня не тільки про мою історію. Це душевна та поетична ідея, яка описує всі українські пари, що були змушені розлучитись під час війни”.

Головний герой кліпу під час перших вибухів відправляється захищати нашу рідну землю, водночас сумуючи за  батьківщиною і за своєю коханою.   

Ідея відеороботи – показати, якими цінними водночас можуть бути прості моменти нашого життя, і як легко все може змінитися в один момент.

Чудовий відеоряд кліпу відзнято у серці Західної Україні – Львові. 

Частину епізодів кліпу знімали на Львівському залізничному вокзалі, який мужньо у перші дні війни прийняв на себе величезний потік людей, що шукали прихистку та порятунку.

https://bfan.link/povertaysya-1

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.