Співак MELOVIN порушив важливу тему для суспільства

Український виконавець MELOVIN у Національний день камінг ауту, який щорічно відзначається 11 жовтня, підняв важливу тему, що стосується прав ЛГБТ-спільноти.
Ініціатором появи цього дня виступила американська ЛГБТ-організація “Кампанія за права людини”.
11 жовтня було обрано датою святкування Національного дня камінг-ауту, оскільки цього дня 1987 року півмільйона демонстрантів пройшли вулицями Вашингтона, вимагаючи рівності прав для сексуальних меншин. Вперше цей день відзначався 1988 року.
На своїй офіційній сторінці в Instagram музикант поділився скріном із допису дівчини, яку звати Alina Sarnatska. Вона розповіла про випадки, в яких одностатеві пари зіштовхуються з порушенням прав через те, що закон не може їх захистити.
Аліна пише, що її друга, який зараз на фронті боронить Україну не може потрапити до реанімації до його хлопця, тому що юридично вони не є родичами.
Крім того, воєнний медик-жінка, що загинула на фронті, має дружину і дитину. І у її жінки можуть забрати 7-річну доньку, тому що за документами це фактично чужа дитина.


MELOVIN зазначив: “Не на часі? Дай Всесвіт та Боже розуму! Розумію, що це довгий процес! Але я стояв і буду стояти поруч свободи людей та народу! Бо свобода – це Україна! Це моя держава і я всередині усіх процесів! Давайте, запалюйте вогнище та діставайте свої вила! Давайте! Продовжуйте мені завалювали дірект! Ви пахнете червоною площею! Ви! Радикальні пабліки типу “околофутболу”. Продовжуйте паплюжити свій рід та бажати мені смерті! Го! Чекаю на кожного! В мене яйця більше аніж у вас! За свободу та щастя народу і вмерти не страшно!”
Співак звернувся до Президента України Володимира Зеленського з проханням звернути якнайшвидшу увагу на проблему одностатевих пар.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.