Співак INTUI запустив благодійну ініціативу “Тепло для півдня”

Днями співак INTUI запустив благодійну ініціативу “Тепло для півдня”. Це проект по забезпеченню міст опалювальними приладами, в яких є нагальна потреба. Першочергово закупки опалювальних приладів будуть для дитячих лікарень, пологових будинків, госпіталів. Також в списку бомбосховища, багатоповерхівки, де живуть люди.

Попередня сума для збору перших закупок: 500 тисяч гривень.

Ця сума піде на 20 генераторів, 20 газових обігрівачів із балоном та 20 “буржуйок”.

Чим більше коштів буде зібрано, тим більше зможемо закупити обігрівальних позицій. Відповідно, більша кількість людей проведе цю зиму у теплі.

Зазначимо, що це буде серія благодійних проєктів, направлених на гуманітарну допомогу постраждалим. “Тепло для півдня” – перший та головний захід.

Також днями артист презентував пісню присвячену бійцям Азовсталі за підтримки ССО Азов. У кліпі можна побачити кадри роботи наших військових та їхні тренування. До речі, хочемо виразити подяку ССО АЗОВ за підтримку та надані відеоматеріали, де ви можете подивитись як тренуються та готуються до бойових задач наші воїни.

А також полеглих, які віддали життя за нашу з вами свободу та незалежність, за наше з вами право жити.

«Ми – єдиний народ, і, у скруті, маємо допомагати один одному. «Тепло для півдня»  – питання необхідності для тих, хто майже щодня страждає від терору рашистів, та не знає, як пережити цю зиму. Дитячі лікарні, облаштовані підвали для тих, хто втратив житло та малозабезпечені сім’ї  – саме ці 3 напрямки є основними для нашої благодійної ініціативи. Я щиро вірю, що нам вдасться закупити все необхідне і допомогти якомога більшій кількості людей.»

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.