Співачка  VLADA K презентує особливу автентичну колядку “Нічка та радісна”

Різдвяно-новорічні свята – особливий період для всіх українців. Цей час сповнений різдвяною атмосферою та приносить надію в кожний дім. 

Напередодні новорічно-різдвяних свят у кожній родині панує особливий святковий настрій – всі затамовують подих в очікуванні справжнього дива. 

І саме в цей важливий і особливий для всіх час, юна і талановита співачка VLADA K зробила неймовірний різдвяний подарунок всім своїм шанувальникам, заспівавши українську колядку “Нічка та радісна”.

“Я дуже хочу, щоб у цей святковий період всі ми відчули особливий настрій. Бо Новий рік та Різдво – це час, коли вся родина могла об’єднатися за святковим столом, поки в небі з’являється перша зірка. Різдвяні пісні дарують нам надію, зігрівають родинним затишком, торкаються самого серця”, – говорить співачка.

І дійсно, колядки живили надію, сповнювали магією Святого духа все навколо. Українські колядки – особливі. Вони передавалися з покоління в покоління,  сполучаючи у собі світло віри в перемогу добра над злом, зігрівали серце надією, викликали сльози на очах. Кожне слово колядки мало важливе значення – в них оживають давні українські традиції та віра в силу слова. 

“Колядування – одна із найкрасивіших традицій. Хай разом із святковою мелодією колядки “Нічка та радісна” у ваші оселі завітає радість, мир та щастя”, – бажає всім українцям VLADA K.

Музику до народної колядки створив Дмитро Сисоєв, надавши автентичному тексту нового унікального звучання.

https://bfan.link/vknichka

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.