Співачка Солоха: благодійність необхідно контролювати!

Сьогодні в Україні кожен день проводяться різноманітні благодійні акції та події, багато фондів працюють задля нашої перемоги, але як впевнитись, що зібрані кошти дійсно передаються на благодійність? Українська співачка СолоХа тісно співпрацює з багатьма організаціями, виступає на концертах у багатьох країнах світу, але ретельно обирає та перевіряє кожен фонд. Робота з перевіреними людьми та ретельний вибір подій – саме цим керується співачка.

Участь у благодійному вечорі від Lions for Ukraine разом з «Міжнародним фондом медичних інновацій» від Павла Шилько – одна з тих подій, яка дійсно допомагає людям. Під час проведення заходу були зібрані 60.000 доларів, замість запланованих 40.000, і ці кошти були передані на закупівлю спеціального медичного обладнання, яке врятує життя українців.

Разом з колективами українських телеканалів СолоХа підтримує ВСУ та з радістю приймає участь у концертах, виступає у військових частинах, прославляє наших захисників. Українська музика сьогодні є як ніколи затребуваною набуває ще більшої популярності, але багато артистів тільки перекладають свої хіти на нашу національну мову, коли як співачка СолоХа завжди створювала лише україномовні пісні, прославляла нашу мову в світі та виступала на сценах багатьох країн.

Навіть зараз український матеріал ще не повноцінно приваблює слухача – багато організаторів запрошують зірок, які співають російською, не зважаючи на те, що існує величезна кількість 100% українських артистів, які все своє життя створювали та прославляли українську музику. На сьогоднішній день жоден з артистів не може залишатись осторонь – саме таку думку має співачка СолоХа та робить усе, щоб наблизити нашу країну до перемоги. 

«Моя місія – підтримувати своєю музикою та мотивувати жити, відволіктись від усіх страждань війни, розуміти, що настане день перемоги і нам слід знайти в собі сили пережити усі негаразди. Саме зараз веселі пісні здатні дарувати емоції, надихати та дарувати впевненість, що все буде добре.  Я готова працювати з перевіреними фондами, дарувати людям свято, навіть у час війни, нести справжню українську культуру людям та насичувати їх  життя барвами. Україна – єдина, і в цьому наша сила. Нас не перемогти».

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.