Spivachka SANSA prezentuie druhu ukrainomovnu pisniu “Svitlo”

  SANSA  розпочала новий етап у своїй кар’єрі з першої  україномовної  пісні “Моя земля”, що народилася у перший місяць війни. 

  У другу річницю проєкту “SANSA” виконавиця презентує свою другу україномовну пісню, що має назву “Світло”.

SANSA ділиться: “Не випадково саме сьогодні ми презентуємо пісню, яка має свою історію. Вона пережила, як і кожен з нас два, періоди: до війни і період під час війни. Пісню “Світло” ми писали 9 місяців. Я думала, що пісня не на часі, поки не взяла її текст до рук. Я прочитала його, і сльози з’явилися у мене на очах. До війни, пісня мала один сенс, а зараз під час боротьби – вже зовсім інший. Я хочу присвятити цю пісню нашим героям, які оберігають нашу країну. І їх світло завжди горітиме для нас. А також пісня це випромінювання надії на перемогу, адже світло,  яке є в нас не так просто загасити”.

   Під час війни виконавиця зрозуміла, що не хоче залишати рідну Україну  Земля надає сили йти вперед і ставати сильнішою духом. Сьогодні це дуже важливо — розуміти, що Україна наш спільний дім, це наше місце сили і натхнення. Наша Земля – це наш дім та наша сила. Ми непереможні на нашій землі.

 У пісні присутній надзвичайно потужний символічний образ – це світло.  

“Це пісня про мої устремління, – зазначає SANSA. – Це світло всередині мене, яке нікому не вимкнути. Світло символізує віру у свій шлях, мою мрію, рух уперед, як не було би важко. І я знаю, що  я зможу все”.

  Світло – це віра в нашу перемогу, у вільну Україну. Ця віра споконвіків живе в душі українців. Після подій 24 лютого наше життя і життя цілої країни повністю змінилося. Ми зрозуміли, що таке справжня родина – це Україна, це всі українці. Ми зблизилися один з одним, почули один одного та полюбили. Це історія, яку проживає Україна,  це те, що ми обираємо. Якщо людина не обирає світло і любов, то вона стає агресором.

  Співачка впевнена, що світло принесе нові почуття, нові емоції, що ми всі проживемо цей час і станемо чистими і світлими, юо про Україну говорить весь світ. 

  SANSA активно долучилася до допомоги нашим захисникам та почала брати участь у благодійних концертах. Бо вона розуміє, що музика – це її зброя, яка  надихає, дає сенс далі жити, а тепер ще й рятує життя на війні.

https://bfan.link/svitlo

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.