співачка SANN випускає нову пісню про весну

28 жовтня 2022 року відбувся реліз пісні «Моя Весна». Пісня – крик душі про час, який ніби зупинився від початку повномасштабної війни, а звичайна весна, яку ми так чекали так і не прийшла.

Виконавиця стверджує, що коли з фронту та полону повернуться всі хлопці і дівчата в свої сім’ї, коли повернуться всі матері до своїх дітей – тоді настане ця Весна!

Стрічка у косах, колготи звисаючі на колінках, гребінець в руках і багато співу – так починався творчий шлях Анни. Бажання дівчини стати артисткою було таке велике, що коли в дитинстві батьки не мали змоги віддати її в музичну школу – вона самостійно знайшла викладача, пройшла прослуховування і вдома поставила батьків перед фактом, що вона записалась на фортепіано.
Відмовити їй вже не могли.

Роки йшли, робота, особисте життя, слова батьків: “Шоу бізнес не твоє. Не треба, співай краще нам” і мрія відійшла на другий план.
Скоро 30, а маленька дівчинка всередині Анни все кричала, що хоче займатися співом – співачка купила домашню апаратуру, синтезатор, знайшла викладача з вокалу і зробила нарешті крок на шляху до сцени. Життя наче саме почало допомагати і згодом знайшовся аранжувальник, студія та впевненість більше не відступати від музичного шляху.

«Моя Весна» – третя пісня SANN, яку побачив світ, наразі артистка працює над створенням нових треків.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.