Напередодні свят співачка Marietta традиційно підбила підсумки року, що минув. Однак виконавиця здивувала своїх фоловерів відвертою щемливою розповіддю на контрасті з позитивом і вірою в життя, які характерні для неї. Так, стало відомо, що в 2021 році артистка… мала стати мамою. Проте на Різдво, ледь відчувши біль у животі, Marietta разом із чоловіком відправилася до лікаря, де почула жахливий вердикт.

Marietta:

Після слів, що розвитку нема, серце не стукає, вечір я дуже погано пам’ятаю. Назвати це шоком складно, я просто не можу описати свій стан у той момент… Найбільше мене вразили слова лікарів, що заморожена вагітність, викидень це нормально, так може бути і 2, і 3 рази, ви не знали? Ні, ми не знали! Нам ніхто ніколи не розказував, що це може бути нормально, ніхто не готував до цього. Ніхто про це не говорить, всі, хто з таким стикався, мовчать і тримають цей біль в собі! 

Особливо, за зізнанням співачки, вона вдячна своєму чоловікові Олександру. Пара в стосунках — майже 12 років.

Marietta наголосила, що написала пост на таку особисту тему, аби люди, які стикаються з подібною проблемою, не думали, що вони одні у світі та не боролися з цим самостійно. Життя продовжується — і все обов’язково буде гаразд! 

ЛІНК НА ПОСТ:

https://www.instagram.com/p/CYHSKbnqX9p/?utm_source=ig_web_copy_link

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.