Лія Лі тепер не лише популярна співачка, а й громадський діяч. На своїй сторінці у Instagram артистка презентувала соціальну платформу #незлаМати. Ідея платформи – об’єднати майбутніх та нинішніх  мам для взаємопідтримки.

«Ми створили платформу для обміну історіями та інформацією для майбутніх та нинішніх матерів. Також, Ви можете ділитися побутовими речами, які вже не актуальні для Вас, але такі необхідні іншим: одягом для майбутніх і нинішніх матусь або дітей (у хорошому стані), коляска, дитяча переноска, іграшки або цікаві книги» – розповіла Лія.

Ще під час вагітності співачка розлучилася зі своїм нареченим і випустила кліп на трек «Незаменима» на підтримку всіх матерів-одинаків із хештегом #незлаМати. Зараз артистка вирішила дати розвиток #незлаМати та створила сторінку в Instagram, куди запрошує стати учасниками тих, кому потрібна допомога, та тих, хто хоче допомагати.

«Ідея для створення платформи прийшла після того, як я задумалася що робити з речами моєї донечки Мії, з яких вона вже виросла? А оскільки малюки дуже швидко зростають, деякі з них використовувалися 1 або 2 рази. У Instagram я запитала своїх підписників «чи потрібні комусь речі для малюка?». На що мені прийшло багато повідомлень від матусь, що із задоволенням візьмуть. Адже багато хто сам виховує дітей і не може дозволити зайві витрати на одяг» – поділилася Лія.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.