Співачка Lama поділилась феноменом власної молодості та краси у свій день народження

Сьогодні, 14-го грудня, співачка Lama святкує свій 47-й день народження. На особистій сторінці в Instagram https://www.instagram.com/p/CmI6ewPoEFN/?igshid=YmMyMTA2M2Y= артистка поділилась світлинами, які демонструють її ідеальну струнку фігуру, молоде обличчя та розкішне волосся, з підписом: “Як у 27, тільки за паспортом на 20 більше”. За весь час творчої кар’єри, Lama не зробила жодної пластичної операції, і тому вирішила розсекретити феномен своєї молодості та краси:

“Для мене важливий мій внутрішній стан, його баланс і гармонійне поєднання у всіх аспектах. Я підтримую не тільки фізичне здоров‘я, але й духовне, що не може існувати одне без одного. Любов, відчуття свободи, усвідомлений погляд на життя, медитації, повноцінний сон, активність, збалансоване харчування, стали для мене невід‘ємною частиною життя. Через це поєднання стираються відчуття параметрів віку, що не може не відобразитись на внутрішньому та зовнішньому вигляді. І звісно що генетика у моєму випадку – передусім” – ділиться виконавиця.

Нагадаємо, що Lama з перших днів війни займається волонтерською діяльністю підтримуючи український народ та ЗСУ не лише матеріально, але й творчо, представивши нещодавно кліп “Сильні люди”

Зараз же артистка готує нову музичну роботу “Мій друг”, яку вже незабаром планує випустити.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.