Співачка GARNA представила новий реліз «Світ твоїх мрій» присвячений президенту та першій леді України

Учасниця Нацвідбору на Євробачення-2020 та Голосу Країни 11, співачка GARNA представила новий реліз «Світ твоїх мрій» присвячений президенту та першій леді України.

Віддати свої серця один одному, віддати їх цілій країні і закрити ними мільйони інших!

Через гору стереотипів ми часто сприймаємо себе лише за однією властивістю. А чи сприймаємо ми оточуючих нас людей через призму взаємовідносин між ними? Адже кохання, це завжди велика відповідальність і прояв справжніх людських істин.

Саме так, світова спільнота сьогодні бачить образи українських чоловіка і жінки через постаті Володимира та Олени Зеленських. Закохані серця, об’єднані великою любов’ю один до одного і до всієї країни, які разом ідуть далі наперекір усім викликам долі. Вони, безумовно, стали першими в Україні і одними з небагатьох в усьому світі, символами всеосяжної народної любові і міжнародної підтримки. Як незалежні громадські діячі, так і просте подружжя звичайних людей. Всі ми люди, всі ми президенти, всі ми вміємо кохати

GARNA, у цій композиції говорить про свою світлу надію, що прийде час для кожної берегині всього українського.

Як із Адама і Єви почалась нова історія, так і з подружжя Зеленських пишеться нове життя для нашої Батьківщини. Одягнені в любов українців, вони нагадують про краще життя для кожного з нас!

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.