Співачка Alina Pash презентувала кавер-версію пісні легендарного українського музиканта Кузьми Скрябіна “Чекаю ночі”. Композиція прикрасила екранізацію повісті “Я, “Побєда” і Берлін”, зняту кінокомпанією Star Media за мотивами однойменної книги Андрія Кузьменка. Прем’єру фільму в кінотеатрах заплановано на 24 березня 2022 року.

Alina Pash: «Пісні Скрябіна займають окрему поличку у моєму серці. Під ці саундтреки росла моя бунтарська душа, що не боялась висловлюватись як хоче і знала, що у правді сила. Дякую Кузьмі, що так підіймав дух – це безцінно.

Над піснею працювали із барабанщиком, саундпродюсером Артемом Угодніковим, але вже колишнім учасником складу Alina Pash. Ця робота одна з останніх наших спільних.

Маю у пісні світлу печаль минулого, відчуваю у ній себе і широко закриваю очі, роблю як хочу і не слухаю що мені пророчать».

Прослухати трек: https://orcd.co/alina_pash_chekayu_nochi

Нагадаємо, що відомі українські виконавці записали кавери 16 композицій культового гурту “Скрябін” для фільму. У грудні минулого року деякі пісні вже були презентовано на музичних платформах, зокрема: “Старі фотографії” (MONATIK) й “Мовчати” (БЕZ ОБМЕЖЕНЬ).

Дізнавайся новини першим! Долучайся до сторінок фільму у соціальних мережах:

Instagram: https://www.instagram.com/yapobedaiberlinmovie

Facebook: https://www.facebook.com/yapobedaiberlin

«‎‎Я, “Побєда” і Берлін» — історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий «Мерс». Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ.

Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

Інформаційні партнери: Благодійний фонд ім. Кузьми Скрябіна, група компаній «РТМ-Україна», інтернет-видання «Обозреватель», радіогрупа TAVR MEDIA та радіостанція Radio Roks, музично-розважальний телеканал M1.

ДОВІДКА

Оригінальна назва: «Я, “Побєда” і Берлін»

Країна: Україна

Жанр: пригоди, роуд-муві, комедія

Хронометраж: 104 хвилини

Прем’єра в Україні: 24 березня 2022 року

Виробництво: Star Media за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури та інформаційної політики України й компанії Golden Tile

Дистрибутор: FILM.UA Distribution та Кіноманія

Режисер: Ольга Ряшина

Продюсери: Влад Ряшин, Олексій Терентьєв, Артем Доллежаль

Оператор-постановник: Дмитро Недря

Художник-постановник: Микола Кіщук

Музичний продюсер: Денис Кривошея

Актори: Іван Бліндар, Марія Стопник, Володимир Гева

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.