Напередодні Дня пам’яті Кузьми Скрябіна Аліна Башкіна видала чуттєву відеороботу з авторською версію вічного хіта співака – “Старі фотографії”. 

”Я виросла на піснях гурту “Скрябін”. Кожен тиждень чекала виступів та дотепних жартів високого патлатого чоловіка – Андрія Кузьменка. В дитинстві я ще не розуміла всієї глибини таланту Кузьми. Але декілька років тому я прочитала книгу про його життя, переслухала альбоми і знайшла цілу скарбницю такої простої і дорогоцінної життєвої мудрості, теплоти та доброти. До людей, до життя…. “Старі фотографії “ – це одна з моїх  улюблених пісень Скрябіна.  Від неї завжди тепло на душі. Напередодні річниці трагедії хочеться віддати шану Андрію Кузьменко – людині, митцю, музиканту. Його пісні гідні, щоб іх співали стадіони. “ Старі фотографії” – це  історія про кожного з нас – як мріяли,  вірили, проходили життєві випробування… Про щирість і справжню дружбу, про те, як важливо залишатися Людиною, щоб не сталося.  Думаю, під час прослуховування та перегляду відео кожен згадає свою власну історію і серце наповнять теплі спогади”, – комментує Аліна.

Зазначимо, що кавер версію Аліна створила зі своїми друзями-музикантами. Тож і кліп вийшов наскрізь пронизаним справжніми почуттями та щирими емоціями співачки та її близьких.

Дивіться відео за посиланням: 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.