SLAVIA випустила відверту пісню про шлюб із DZIDZIO

Співачка SLAVIA випустила новий сингл «Любов любов», в якому відверто розповідає власну історію та звертається до жіночої спільноти. 

В минулому Славія була солісткою гурту «Михайло Хома та друзі» та дружиною відомого артиста DZIDZIO. Коли зіркова пара розлучилась після 20 років стосунків та про це стало відомо ЗМІ, тема викликала великий суспільний резонанс. Але замість того, аби спекулювати на розлученні та імені екс-чоловіка, Славія почала втілювати давню мрію про власну сольну кар’єру. Своєю концепцією вона обрала «нову щирість» в рамках трендової поп-музики — і почала промовляти до публіки своїми піснями, розповідати у треках про власний досвід. Перший же сингл артистки SLAVIA «Я тобі не мамка» потрапив у гарячу ротацію радіостанцій та провідні плейлисти цифрових музичних платформ, таких як YouTube Music та Apple Music. Наступні пісні співачки — «Хочу крутого мена», «50 відтінків» — також отримали розголос завдяки вмілому балансу між щирістю та провокацією. 

Пісня «Любов любов» поглиблює генеральну лінію творчості SLAVIA. Співачка продовжує досліджувати власні почуття після розлучення, але водночас із цим розуміє, що на неї сьогодні дивиться багато жінок, яких також надзвичайно хвилює тема подружніх стосунків та дівчата, що переживають схожі історії та почуття. Тому новий трек SLAVIA сповнений любові та поваги до власного минулого. Однак артистка вважає, що жінкам варто, в першу чергу, самостійно творити власне сьогодення, виходити з-за широких плечей своїх обранців, не бути чиєюсь тінню, мамкою, а реалізовувати власний потенціал. Це і є кінцевий надихаючий меседж пісні «Любов любов»: прийняття того, що сталося, прийняття себе та відкритість до нового майбутнього («підемо за покликом серця, зустрінемо нових людей»). 

SLAVIA: «Пісня «Любов любов» має для мене особливе значення. Я написала її за один вечір, на одному подиху. Вона про мої почуття, про те, що я відчуваю в даний період, про моє відношення до стосунків у парі, і до життя в цілому. Це історія відносин тривалістю 20 років. Словами пісні «Любов любов» я хочу подякувати чоловікові, якого мені дав Творець на певний період життя. Я переконана, що це найкращий чоловік, який міг бути зі мною на той час, і я вдячна за шлях, який ми пройшли разом. Дякую тим, хто був зі мною, і тим, хто зараз поруч, вірить в мене, і надихає на нові пісні».

Пісня http://band.link/fKwV5 

YouTube https://youtu.be/W41wxsqkXwk 

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian