SkySanta відвідав діток переселенців та привітав їх подарунками від авіакомпанії SkyUp

19 грудня, у День Святого Миколая, українських діток у Варшаві відвідав SkySanta. Він прилетів з України, аби привітати малечу подарунками від авіакомпанії SkyUр, яка на сьогодні виконує чартерну програму на замовлення туроператора Join UP! з Польщі. Свято організували у центрі CHILDREN HUB, створеному благодійним фондом Future for Ukraine для адаптації, розвитку та психологічного супроводу українських дітей переселенців у країнах ЄС.

“Дякуємо нашому партнеру SkyUp за турботу про маленьких українців, які вимушено перебувають у Польщі. А також незмінному меценату CHILDREN HUB Вадиму Столару за постійну підтримку наших вихованців. Ми, дорослі, маємо зробити усе від нас залежне, аби зберегти для них радість дитинства. Тож ми на цьому не зупиняємося і вже весною плануємо у Children HUB запуск цікавого проєкту для дітей, пов’язаного з вибором професії”, — розповіла керівниця CHILDREN HUB Марта Ситенко.

“Наразі тисячі українських матусь та дітей вимушено перебувають за кордоном, рятуючись від війни. У ці складні часи так важливо дарувати діткам турботу та радісний настрій, особливо у День святого Миколая! Саме тому наш SkySanta завітав з подарунками до чудових дітлахів у польському CHILDREN HUB. Віримо, що невдовзі збудеться їхня заповітна мрія, а саме переможний рейс додому”, — зазначила керівниця з маркетингу SkyUp Маріанна Григораш.

Уже понад пів року українська малеча відвідує безкоштовні заняття хабу у Варшаві. Станом на сьогодні, майже 1000 дітей віком від 3 до 15 років відвідали CHILDREN HUB близько 5000 разів. Тут на них чекають великі аудиторії, кабінет психолога, логопеда, арт-терапевта,  вивчення англійської мови, урбоекології, творчі та розвивальні заняття з  фахівцями.

Мета благодійного фонду Future for Ukraine — cтворити та розвивати мережу хабів у країнах ЄС. Дати діткам можливість почуватися як вдома там, де вони опинилися рятуючись від війни, і подарувати їм щасливе дитинство. У CHILDREN HUB багато говорять про Україну, її культуру, людей і цінності, які викладачі плекають у нашій малечі. Адже українці єдині, у який куточок світу їх би не закинула війна.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.