17 жовтня у Жовтневому палаці легендарний гурт СКАЙ зіграв великий ювілейний концерт на честь свого 20-річчя. У неймовірному супроводі симфонічного оркестру Збройних Сил України та хору – гості почули кращі хіти рок-легенди, а також стали першими слухачами пісень з нового альбома.

Цього ж дня свій День народження святкував і незмінний фронтмен гурту Олег Собчук, якого постійно зворушливо поздоровляли не тільки глядачі,  а й зіркові гості, з якими артист співав в цей вечір дуети – Злата Огнєвіч, Арсен Мірзоян, гурти Без Обмежень і Kozak System. 

“Без перебільшення – це був наймасштабніший і найграндіозніший концерт в історії гурту СКАЙ. І це був найкрутіший День народження в моєму житті. Емоції просто зашкалювали. Пів-залу плакали. Здавалося, що цієї енергії нам вистачить на все життя”, – поділився враженнями Олег Собчук

Зазначимо, що цю концертну програму СКАЙ вже зовсім скоро планує грати в інших містах України. Тож слідкуйте за соціальними мережами гурту, що б не прогавити можливість перейнятися дивовижним світлом, яким Олег Собчук вміє магічно наповнювати зі сцени своїх глядачів.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».