Станьте частиною великої історії легенди українського року. Не пропустіть унікальну можливість відзначити 20-річчя СКАЙ разом з незмінним фронтменом гурту Олегом Собчуком, який в цей день буде відзначати ще й свій День народження!

Грандіозний святковий концерт пройде 17 жовтня в Жовтневому палаці. Гостей чекає виконання легендарних хітів у супроводі симфонічного оркестру, зіркові дуети та унікальна можливість стати першими слухачами пісень з нового альбома. 

Серед зіркових гостей концерту: Злата Огнєвіч, Арсен Мірзоян, гурт Без Обмежень, Козак Систем, режисерка Катя Царик та інші.

Дата: 17 жовтня
Час: 19:00
Місце: Жовтневий палац

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».