14 ЖОВТНЯ В МЦКМ “ЖОВТНЕВИЙ ПАЛАЦ” ВІДБУДЕТЬСЯ ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТ ФЕСТИВАЛЮ “ШЛЯГЕР РОКУ” – 25 РОКІВ РАЗОМ

В концерті прозвучать кращі пісні від кращих виконавців України. Пісні, які за чверть століття стали улюбленими шлягерами мільйонів глядачів і слухачів.

Для Вас співатимуть: Оксана БІЛОЗІР, Тарас ПЕТРИНЕНКО, Катерина БУЖИНСЬКА, Наталія БУЧИНСЬКА, Павло ЗІБРОВ, Тетяна ГОРОБЕЦЬ, Анатолій ГНАТЮК, Павло ДВОРСЬКИЙ, Алла КУДЛАЙ, Анатолій МАТВІЙЧУК, Ольга СУМСЬКА, Микола СВИДЮК, Дмитро і Назарій ЯРЕМЧУКИ, Наталія ШЕЛЕПНИЦЬКА, Ірина ШИНКАРУК, Сергій БЕЗСОНОВ, Наталія ВАЛЕВСЬКА, Віталій БОРИСЮК, Kristina V, Петро ЧОРНИЙ, Олег ШАК, Тетяна ДОКАНІНА, Андрій ІЩЕНКО, Єва ШПОРТЬКО, Артем КОНДРАТЮК, Марина КОЛОМІЄЦЬ, Анастасія і Олексій ШПОРТЬКО, Павло і Вячеслав ДВОРСЬКИЙ, ІШТВАН, Тетяна КОРОЛЬ, квартет “ГЕТЬМАН”, ВІА “КОБЗА”, група “ФРИСТАЙЛ”, група “ЛІСАПЕТНИЙ БАТАЛЬЙОН”.

Коли ви відвідаєте цей концерт хтось з вас опиниться в своєму дитинстві, хтось у юності і молодості, а хтось можливо вперше почує гарну пісню і полюбить її всім серцем.

Ведучі: Василь #ІЛАЩУК та співачка SOE

Квитки можна придбати на сайті Concert.ua 👇
https://concert.ua/uk/event/shljager-roku

шлягерроку #фестиваль #кращіпісні #кращівиконавці #київ #мцкімжовтневий

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».