Що готує Путін?

Закінчились свята, які повинні були хоч ненадовго, на деякий час відволікти українців від головної трагедіі, яка вже майже рік заповнила усе наше життя – війна.
Якби ми не хотіли забути про війну і згадати наше мирне життя, не виходило. Ми знову і знов повертаємось у наше страшне сьогодення.
Зразу після свят, почав відчувати якусь напругу, яка з кожним днем ставала все сильнішою і сильнішою. В Інтернеті, по телевізору тільки і розмов про наступ, який готує путін. Про чергову мобілізацію яку знову проводить путін щоб сформувати ще значно більшу армію реваншу.
Зараз російська армія вторгнення, нараховує близько 350 тисяч окупантів. Це величезна сила. Але на території рссіі і білорусі поспішно готуються значно більші сили, які путін в будь який час може знову кинути в наступ на Україну, щоб захопити нові території, відвоювати втрачені і ще раз спробувати напасти на Київ.
Усі ці розмови нас страшенно лякають, але не деморалізують. Ми внутрішньо готові до нової фази війни, ми розуміємо, що путіну потрібний реванш. Але він потрібний не тільки путіну, а і російському населенню. Вони майже поголовно за те щоб путін завершив розпочату спеціальну операцію до кінця. При цьому вони абсолютно не усвідомлюють який це буде кінець. Вони продовжують вірити в унікальність своєї країни і свого путіна, що вони найкращі на землі і тільки вони знають, як повинні існувати і Україна, і світ.
Путін хоче першим нанести нам удар, випередити ЗСУ, поки вони не підготували стратегічний прорив.


Одним із таких важливих засобів підготовки резервістів до війни є психологічна накачка військ пропагандиським угаром. путін знову повертається до періоду Другої світової війни, складається враження, що це єдина тема на якій він і його пропагандисти можуть вміло маніпулювати і присвоювати собі, тобто росіі велич перемоги у Другій світовій війні, яку здобули усі народи бувшого срср і держави антигітлерівської коаліції.
На днях у Волгограді путін готує грандіозне пропагандистка шоу, присвячене 80 річчю перемоги під Сталінградом. У Волгограді і області навіть оголошено неробочими днями 1 і 2 лютого 2023 року.
Тобто, путін збирається святкувати цю історичну дату, начебто російська армія в 1943 році здобула тут перемогу над загарбником, не звертаючи увагу на те, що не було в 1943 поці ніякої російської армії і не перемагала вона загарбників. Зато в лютому 2023 року вже дійсно російська армія продовжує вторгнення на територію суверенної України, як загарбник і неодмінно її чекає ганебна поразка.
Але про це путін нікому не скаже. Він буде говорити про якусь визвольну спецоперацію, яку росія веде з НАТО.
Але для чого путіну це шоу? Мабудь не тільки щоб підняти бойовий дух своїх військ, не тільки щоб нагнітати мілітариський угар, а мабудь для того, щоб закликати російське населення до священної чи народної війни з Україною і НАТО. Путін хоче перетворити український Донбас у сучасний Сталінград для російського населення. Він сподівається, що таким кроком підніме патріотичний дух росіян і отримає всенародну підтримку розв’язаної ним агресивної війни проти мирної України.
Поки путін ніяк не наважиться оголосити в росіі військовий стан і загальну мобілізацію. По деякій інформації яку можна прочитать у відкритій інформації, наприкінці лютого путін оголосить військовий стан і загальну мобілізацію. коли буде виголошувать своє звернення до федеральних зборів рф. А поки що, путін сподівається такими пропагандиськими шоу, як у Волгограді підігріти патріотичний порив росіян. Але це шоу тільки початок потужноі пропагандиськоі компанії в підтримку народної війни. Вже почався процес підготовки до параду на 9 травня. По наявній інформації це буде найбільший військовий парад в якому прийме участь більше 11000 військовослужбовців, велика кількість новітньої військовоі техніки і авіації, але щось мені підсказує інтуїція, що ЗСУ спільно з нашими партнерами і друзями з США і НАТО, зроблялять усе можливе, щоб зіпсувати путіну цей війстковий парад і назавжди відіб’ють у росіян бажання до агресивних війн з ким би вони не були.

А що стосується нових наступів путіна на Україну, то ми за цей час змогли відстояти свою незалежність та показати свою незламність в єдності.
Ми віримо в наші ЗСУ!
Путін хоче реваншу, а ми перемоги!
І Перемога буде за нами!

Візний Віктор
Політолог та директор ФГ«Ланагрозахід»

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.