Щедрий вечір «Дві культури в одному серці»

Юліана Прадо, співачка з українською душею, яка живе у Відні, запрошує на свій концерт присвячений культурній та благодійній меті.

За традицією, 14 січня українці святкують Щедрий вечір, збираючись разом з колядками та щедрівками, щоб привітати один одного зі різдвяними святами. 

На жаль, на сьогоднішній день, є дуже багато українців, які були змушені покинути свій дім, вони сумують та відчувають ностальгію за рідними людьми. Головна мета концерту – благодійна – це допомога дітям, які постраждали від війни в Україні, а також подарувати радість українцям та відчуття домашнього тепла, затишку та знайти австрійських друзів!

Головна зірка концерту – Юліана Прадо. Вона виконає українські народні пісні, колядки та щедрівки у своєму особливому стилі – кросовер.

Юліана зробить своїм співом цей вечір по-справжньому теплим, сімейним та, головне, з українською душею.

Серед запрошених гостей:  

  • Ніна Матвієнко, народна артистка України та душа української музики;
  • Музичний супровід від МАСО «Слобожанський» м. Харків, Україна, який подарує гостям незабутню енергетику та емоції; 
  • Інші запрошені з України музиканти, які об’єднались задля благої справи;
  • Австрійський дитячий хор «Chor im Hemd», який стане сюрпризом та послужить знайомством з австрійською культурою для запрошених.

Майже усі учасники концерту родом із багатостраждального Харкова, що є дуже символічно. Вони об‘єднались, щоб показати свою незламність, силу духу та нести свій талант попри всі труднощі.

На концерті Вас очікують – насичена програма концерту, жива українська пісня та австрійські колядки, кейтеринг, де можна буде скуштувати австрійську кухню, ярмарка українських майстрів, аукціон, різдвяний антураж та тепла атмосфера.

Вхід за добровільним внеском або квитком-пожертвуванням. 

14 січня о 19:00 за адресою: Карлскірхе, Карлсплац 10, Відень

Про співачку:

Юліана Прадо родом з України, а саме з міста Харків. У Києві здобувала освіту за класом класичного та джазового вокалу. 

Згодом переїхала до Австрії, вийшла заміж за австрійського адвоката. Виховує 10-річну донечку Тиціану, яка бере приклад з мами та вже  навчається в музичній гімназії у Відні. 

Юліана активно веде блог в Instagram, де своїм підписникам прививає любов до музики та співу, а також допомагає своєю унікальною музичною терапією. 

Більше 12 років Юліана жила на дві країни, поки не почалась війна в Україні.  Та українська душа Юліани не може бути осторонь, тому допомагає українцям та бере активну участь в благодійних заходах!

Її особиста драма та трагедія в її країні відкрила в ній нові можливості, і тепер Юліана працює ще й як музичний терапевт. Володіння мистецтвом зцілення музикою та її чарівний голос послужили поштовхом та місією організувати цей концерт!

Головна мета концерту – подарувати радість українцям та відчуття домашнього тепла, затишку, а також знайти австрійських друзів!

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.