SHADU випустила пісню-маніфест про токсичні відносини

Співачка SHADU в новій пісні «Не делай мне волны» вирішила гучно підняти тему токсичних відносин. До слова, вся творчість співачки побудована на мотивації і підтримці жінок.

 «Не делай мне волны»: співачка відверто говорить тет-а-тет зі своїми почуттями, розмірковує і переконує себе, що в першу чергу, власне “Я” і почуття впевненості дуже важливі.

 «Це історія про токсичність і залежність у відносинах. Моя героїня прекрасно розуміє, що чоловік не готовий на серйозні рішення та стосунки. Він з’являється тоді, коли хоче. Проте, як тільки у неї зароджуються нові відносини, він відразу стає на шляху, так як не може її відпустити. Тому все її життя як на хвилях то вгору, то вниз », – каже артистка

Звучання нової пісні, як і попередні SHADU довірила саунд продюсеру Вадиму Пороткову (Meyer Rekordz), який кожного разу дивує! Ліричну композицію співачка підкріпила mood-video, яке швидкими темпами поширюється її шанувальниками.

До речі, нову пісню співачка записувала в мікрофон, яким користуються топові артисти, такі як: The weekend, Dua Lipa і інші.

Музична прем’єра: https://youtu.be/4msRQUAHRjk

Інфо:

SHADU (Ксенія Шадурська) – українська співачка і блогер, сонграйтер і режисер. До початку сольного проекту працювала режисером на топових телеканалах країни.

Соц.мережі співачки:

Instagram https://instagram.com/offi_shadu

YouTube  SHADU

Тік -Ток https://vm.tiktok.com/ZM8rAE6Sa/

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian