SEMYOKHINA презентує свою нову пісню про кохання

SEMYOKHINA – 24-річна співачка проекту SEMYOKHINA (Сємьохіна), який з’явився у Києві 12 жовтня 2020 року.

У своїх піснях завжди підіймала тему болючого кохання. Розкриває таємниці своїх переживань та показує через пісні частини свого особистого життя.

Саме через пісні SEMYOKHINA допомагає своєму слухачеві впоратися з болючими розривами, показує, що люди, які втрачають своє величезне кохання – вони не самотні, і це нормально, що так відбувається, головне – це залишатися сильним і не втрачати себе.

Перша пісня під назвою «Магія», яка швидко потрапила на найпопулярніші музичні канали, такі як «M1 і M2», пройшла величезну кількість радіостанцій..

SEMYOKHINA встигла взяти участь у масштабному вокальному проекті «Голос країни», де успішно заробила свій перший мільйон  переглядів на ютубі.

За два роки роботи у шоу-бізнесі зняла 5 відео кліпів, які так само тривалий час крутили по телебаченню та пісні звучали на радіо.

Також SEMYOKHINA з її попередньою командою організували великий сольний концерт, де презентувала свій ПЕРШИЙ сольний альбом.

Зовсім недавно SEMYOKHINA розірвала контракт із продюсером і зараз вона продовжуватиме свій шлях у статусі Незалежного сольного артиста. Першим синглом стане пісня українською мовою: “Усі ті ночі.”

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.