28 лютого о 19:00 запрошуємо всіх у Caribbean Club на четвертий семінар «Перші Кроки в Шоу-Бізнесі» в рамках освітньої платформи Фонду Розвитку Української Музики!

⠀Спікери та програми виступів:

⠀Олег Скрипка – український музикант, композитор, лідер гурту Воплі Відоплясова.

Тема доповіді: “Деякі особливості популярності – що чекає вас на вершині? Як втриматись в полі уваги й не зникнути в тумані забуття? Що треба знати артисту перед тим як стати популярним?”

⠀Ігор Тарнопольський – продюсер, власник та керівник Enjoy! Media.

Тема доповіді: “Нестандартне, креативне мислення при запуску музичних проектів. Чому одні вистрілюють, а інших поглинає конкурентна боротьба? Робота з кейсами.”

⠀Дмитро Іванов – засновник української соцмережі SL8.

Тема доповіді: “Нові можливості, нова аудиторія, нова монетизація. Соціальна мережа Sl8 (Slate) – український стартап, який поставив за ціль донести українську музику до всього світу”.

⠀Подія буде цікавою та корисною для виконавців, музикантів, музичних менеджерів, продюсерів, піарників, режисерів та всіх, хто працює у сфері шоубізнесу.

⠀У слухачів буде можливість почерпнути корисну для себе інформацію,поставити питання спікерам та отримати персональну відповідь. Також, гості вечора матимуть змогу познайомитись з цікавими людьми зі світу музичної індустрії, які є експертами у своїх галузях.

⠀Музичним гостем вечора стане SHAYRI (Вікторія Бобаль) – яскрава закарпатська співачка, яка разом із гуртом створює якісну українську танцювальну музику. SHAYRI є переможницею конкурсу “Нове Покоління ‘Весна 2021” і своєю творчістю стрімко звойовує прихильність слухачів. Так, один з її запальних хітів “ВІЛЬНІ” два місяці поспіль займав перше місце у хіт-параді радіостанції DJ FM.

ЖИВИЙ ЗВУК.Квитки тут:https://caribbean.com.ua/…/seminar-pershi-kroki-v-shou…/

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian