Сексуальна та небезпечна українська співачка Julia Belei повертається в український шоу-бізнес

Виконавиця спільно з відомим польським DJ KOMODO та артистом з Великої Британії Thomas Sykes презентують спільний сингл.


Українська співачка Юлія Белей з початку повномасштабного вторгнення знаходиться в Польщі, де активно займається благодійною діяльність та допомагає своїй державі. Минулого року Юлія виступала на польському фестивалі Wakacyjna Trasa Dwójki в Сопоті, де і познайомилася з відомим британським аристом Томасом Сайксом та польским DJ Komodo. Він відомий DJ Польщі та не тільки, на його рахунку 200 млн переглядів кліпу на пісню «Died In Your Arms». Британець композитор Томас Сайкс – офіційний голос Komodo. Тоді у виконавців виникла ідея зробити творчу колаборацію.
«Не кожен має можливість співпрацювати з ним. І для мене, як українки було важливо виконати свою роботу на високому рівні» – каже Юлія.
Результат – новий танцювальний трек «Назад і вперед».
Пісня розповідає про стосунки, коли двоє людей постійно закохуються та розлучаються, але врешті їхній зв’язок настільки міцний, що вони завжди вирішують залишатися разом. «Як татуювання» на шкірі вони прилипли один до одного. Сингл — це готовий до літа танцювальний поп-гімн. Клубний ритм супроводжуватиме слухачів з першої ноти.Трек написаний і спродюсований Томасом Сайксом та DJ Комодо. Пісня вже крутиться в українському радіоетері.
Музичне відео буде знято незабаром і вийде наприкінці травня, щоб додати ще більше енергії релізу.
Трек “BACK AND FORWARDS” доступний для прослуховування та завантаження на всіх цифрових майданчиках.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.