Гурт SECRET FORÉST розпочинає рік свіженьким синглом “Океани” та симпатичним відеорядом до пісні. Музиканти проживають таку близьку для багатьох тему самотності, проте з ноткою надії та підказкою до вирішення.

Ми намагалися передати відчуття спокою, адже навіть у шторм океан спокійний на глибині. Сподіваємось це вдалося зробити через аранжування і текст. Кожен з нас проживає свою історію. Часом ця історія про біль та про миті, коли серце розбивається як хвилі океану об скелю. Потопаючи в самотності, нерозумінні та невзаємності, відчуваємо себе розгубленими й не знаємо, що робити далі. Та глибоко всередині нас живе надія, надія на справжні та щирі взаємні почуття. Можливо, доведеться ще раз зустрітись з розчаруванням. Та скільки б разів ми не проживали подібний досвід, внутрішній компас все ж приведе нас до щастя. Нехай ця пісня стане нагадуванням, що надія сильніша за страждання, і що любов обов‘язково трапиться. Запрошуємо зануритися в глибину разом з нами!

Олександр Макаров : Я потопав у самотності та нерозумінні. Моє серце було розбите – я довго не міг зупинити біль. Та десь глибоко всередині жила надія на справжнє та взаємне почуття. Я не здався і продовжував шукати. Ми такі несхожі один на одного! Але є те, що нас об’єднує. Те, що важко описати словами, але можна відчути. Духовна сила любові – це ключ!

Зараз ми працюємо над записом студійного альбому. Також створюємо новий інноваційний проект під назвою “soundhealing” (звукова терапія) – музика для відновлення та глибокого розслаблення тіла та розуму.

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian