17 вересня о 19:00 Київська опера (Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва) відкриє свій ювілейний 40-й сезонсуперпрем’єрою бродвейського мюзиклу Ендрю Ллойда Веббера «School of Rock» (Школа року)українською мовою.

З нагоди Дня знань творча група проєктупрезентувала музичне відео (https://youtu.be/RgutOf2mpfM), в якому герої мюзиклу виконали один із номерів майбутньої прем’єри. За сюжетом ролика рок-виконавець Дьюї Фінн (Юрій Годо) виходить на заміну уроку математики, але замість пояснення нудної теми утворює справжній бенд і разом з учнями зчиняє розковбас у шкільному класі.

У ролику взяли участь діти-актори, залучені до виконавського складу вистави. З-поміж більш ніж 300 учасників відкритих кастингів було обрано найталановитіших кандидатів з усієї України, здатних поєднувати спів, танці, гру на музичних інструментах та акторську майстерність.

​«Постановка мюзиклу “School of Rock” — це велика відповідальність. По-перше, це офіційна україномовна версія всесвітньовідомого проєкту: в цей час, наприклад, відбуваються тури мюзиклу у США, Великій Британії, Австралії та Новій Зеландії. Україна тепер також у тренді. По-друге, ми реалізуємо цю постановку в рамках Громадського бюджету Києва, тож, відповідальні перед киянами, адже вони рік з часу анонсу наших намірів чекали на цю прем’єру. В межах передбачених ліцензією умов, театр здійснить тільки 20 показів вистави, тож це справді варто встигнути побачити і почути», — зазначив директор-художній керівник театру та режисер-постановник відеоролика Петро Качанов.

​Постановники мюзиклу: режисер-постановник – Віталій Пальчиков, диригент-постановник – Євген Воронко, сценографія – Марія Грабченко, художник костюмів – Катерина Маньковська, хореограф-постановник – Дарія Сагайдаковська.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».