Вечір одеського кіно “ОДЕСА-FILM”, який пройшов за участю директора Одеської кіностудії Андрій Осіпов, одного з керівників Спілки кінематографістів України Сергія Тримбача (автор книги “Кіно, народжене Україною”), кінокритика, письменника, сценариста і режисера Стаса Сукненка (автор книги “До Голлівуду з України”), шоумена, письменника, перекладача і продюсера Дмитра Чекалкіна Дмитрий Чекалкин, співачки, продюсерки і письменниці
Олени Палашек, шоумена, режисера, продюсера і письменника Віктора Андрієнка Viktor Andrienko; музикантів, артистів, а також художників з одеським корінням.

Організатор заходу: видавництво Саміт-Книга

За підтримки Галерея мистецтв “Лавра”, 1 блог-журналу України LuckyUkraine та Фонд “Культурні новації”.

Фото Евгений Несин
1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Головний редактор Irinka Savenko

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian