Run Ukraine повертається з благодійними забігами Об’єднані Сміливістю

Об’єднані сміливістю – серія благодійних онлайн-забігів, які прославляють дух мужності та рішучості українського народу. Ініціатива, створена Run Ukraine за підтримки United24, допомагає зібрати кошти для підтримки України. Кожен етап забігу має свою основну мету:
ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ: Новий дім (11-12 лютого) — збір коштів на ініціативу Олександра Усика щодо відновлення житлового будинку в Ірпені. 70% прибутку від забігу піде безпосередньо на збір коштів Усика та UNITED24.
ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ: Армія дронів (25-26 лютого) – збір коштів для ініціативи Марка Хемілла щодо придбання 10 розвідувальних безпілотників RQ-35 Heidrun. 70% від прибутку передамо на рахунки профільних українських міністерств через UNITED24.
ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ: Рятуємо життя (11-12 березня) – збір коштів для ініціативи United24 та Uber щодо придбання машин швидкої допомоги.
Підкоріть дистанцію заради доброї справи. 70% від прибутку від яких передамо на рахунки профільних українських міністерств через UNITED24.
Варіанти участі включають вільну дистанцію (яку можна пробігти як самому, так і у форматі 1+1, об’єднавшись у команду) та пробіги від 10 до 42 км. Учасники можуть обрати дві цінові опції 450 та 890 грн. Остання включає у себе пам’ятну медаль, яку можна отримати міжнародною доставкою у будь-яку країну Світу (окрім двох на р та б).
Організатори запрошують бігти свій етап з прапором чи іншою українською символікою. Попередній забіг Об’єднані сміливістю, що відбувся у листопаді, допоміг зібрати кошти на Ловців шахедів.
Кожен наш крок наближає нас до перемоги. Доєднуйтеся до сміливих: реєструйся зараз!

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.