Розривна рок-балада про братерство від львівського гурту NUMO

Львівський гурт NUMO’ презентує новий трек “Лірика”! Трек стане частиною другого альбому “Rockefellas”, який вийде незабаром. Цю пісню ми створили з гуртом на емоціях ностальгії, адже де як не в минулому, шукати відповіді на майбутні запитання.

Акустична рок-балада, яка розкаже вам про шлях, який ми долаємо в дорозі до власних амбіцій. Людей, яких ми зустрічаємо, та кіно в яке потрапляємо мимоволі. Чи задумувались ви, зі скількох кадрів складається ваше життя? Пропонуємо заглянути за кулісу музичного бенду і зануритись в теплу атмосферу, яка не залишить тебе байдужим. NUMO’ – заміксував два стилі: хіп-хоп і фанк, поєднавши грув, енергію та зміст в одне ціле. Те що ми створюємо – це не для хайпу, а музика, яку буде приємно слухати через призму років. Горимо бажанням просувати українську музику за межі кордонів.

“Власне кожен день це празник” – в реаліях війни, особливао важливо цінувати кожен день і по можливості проводити з близькими. “Сідай до нас ми поїдемо разом Території великі що окутані теплом І людей дуже багато що чекають нас давно Ми відкриємо кордони і запустим це кіно” – історія братерства, того що нас обєднує і робить тільки сильнішими.

Трек “Лірика” це ще одна історія з майбутнього альбому, який розкаже слухачу чим живе сучасний український фанк/хіп-хоп. І докаже що українська музика вміє згуртовувати та об’єднувати.

https://music.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_lXUXDQ-2ASbuCDi40U9EhvM-tHjOY0qo4

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.