Роман Скорпіон закликає поставити на стоп “синдром втраченого життя” та знов покохати!

24 лютого змінило кожного українця. Хроніки звичайного життя змінилися на бомбосховища, сирени та щохвилинне оновлення новин, але душа так потребує зміни військових настроїв. Роман Скорпіон презентує пісню, яка мимоволі переносить нас у минуле яскраве життя та не менш життєстверджувальне майбутнє.

“Білі фіалки” – пісня, яка була написана до війни та мала вийти у мережу 8 березня, але реалії змінились, було зовсім не до пісень. Я декілька разів перезаписував пісню, 12 разів вносив правки, щоб знайти той звук, який може передати емоції, що пронизували при записі.  Зараз відчуваю, що ця пісня потрібна людям, “ – розповів артист.

Нова пісня Романа адресується тим людям, які втратили довіру до кохання, побоюються закохуватись знов через невдалий досвід у минулому. 

А також, людям, які відчувають “синдром втраченого життя”. Трек закликає відчувати емоції кохання тут і зараз. СЛУХАЙ НА ЦИФРОВИХ МАЙДАНЧИКАХ


“Цією піснею я хочу підштовхнути людей на зустріч своєму щастю, дозволити собі кохати та бути коханими. Сьогодні так важлива підтримка, а хто як не рідна людина поруч дає нам змогу жити на повну? Потрібно просто дати можливість іншим людям тебе покохати,” – додав Роман Скорпіон

Гарною традицієюартистастала презентація нових пісень ще до офіційного релізу. Декілька разів «Білі фіалки» звучали на благодійних концертах, де люди змогли вперше почути нову пісню, а співак відчути, як саме реагує публіка. 

«Ця композиція має глибокі сенси, не потрібно зациклюватись тільки на її назві, все набагато глибше. Текст змусить вас зазирнути у себе та відчути емоції, які вирують всередині. Хтось можливо не з першого разу зрозуміє про що йдеться, когось музика торкнеться з першої ноти. Я маю надію, що після її прослуховування, мільйони людей знову будуть вірити в кохання, у себе та в свою другу половинку» – прокоментував артист. 

Нагадаємо, Роман Скорпіон – український співак-романтик, який нещодавно презентував пісню з “золотим голосом України” Тонею Матвієнко – “Я нікому тебе не віддам”, яка полонила серця мільйонів людей. Нова пісня холостяка нагадує нам про свої почуття та про те, як важлива довіра. 

«Білі фіалки» доступні на цифрових майданчиках та на офіційному YouTube каналі Романа Скорпіона. 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.