7 вересня 2021 року відбулося Roadshow Armenia, організоване Комітетом з туризму Міністерства економіки Республіки Вірменія у співпраці з Державне агентство розвитку туризму України

Метою Roadshow є демонстрація різноманітного туризму Вірменії туроператорам, турагентам та представникам ЗМІ у Києві (Україна), позиціонуючи країну як бажаний напрямок серед українських туроператорів та мандрівників, щоб ще більше прискорити імпульс туризму з України, яка вже є однією з найбільш відвідуваних країн до Вірменії.

В рамках круглого столу між Комітетом з питань туризму Міністерства економіки РА та Державним агентством розвитку туризму України були обговорені перспективи співпраці для розвитку туризму з метою подальшого посилення існуючого партнерства та стимулювання туристичних потоків між двох країн. Сесія В2В надала платформу для взаємодії вірменських та українських агентств туристичної індустрії з метою забезпечення їх подальшого партнерства та посилення співвідношення.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Lucky Ukraine PR Agency

Фото Евгений Несин

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».