Рекорд відбувся 24 серпня 2020 під час святкування Дня Незалежності України. Близько двох сотень людей створили неймовірне сімейне дерево на зеленому полі серед великого ландшафтного парку України – «Добропарк».

LuckyUkraine: Встановлення рекорду України «Вишита краса України»

Вишиванка – це частина духу українського народу. Основна місія цього рекорду – об’єднання в прагненні осмислити і зберегти загальну, унікальну, матеріальну і духовну культуру і традиції України. Святкова подія перетворилася на справжнє етношоу і концертно розважальне музичне дійство, в якому всі гості занурилися в атмосферу давніх українських традицій. У встановленні рекорду взяли участь відомі бренди, дизайнери та артисти.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».