Як заробляти гроші на банках: хто і для чого скуповує алюмінієві банки?

Алюміній – дуже цінний матеріал для вторинної переробки. За останні 40 років більше половини алюмінію пройшла повторну переробку. Переплавлення цього металу вимагає всього 5% енергії, яка витрачається на виробництво товарів з первинної сировини алюмінію. Одна банка з алюмінію може перероблятися нескінченну кількість разів – це прекрасна властивість металу, яке робить виробництво нової тари із вторинної сировини дуже вигідним.

На прилавках магазинів алюмінієві банки з’явилися близько 50-ти років тому. А ще в XIX столітті алюміній вважався дорогим металом – з нього робили прикраси. Зараз з алюмінію роблять фольгу, банки для води і газованої води. Напевно, сьогодні немає жодного торгового центру або невеликого продовольчого магазину, в якому на прилавку відсутні баночки з напоями.

Так, сучасний маркетинг зібрав всі кращі характеристики для максимального поширення виробниками напоїв в цій тарі. Але сьогодні, коли алюмінієві банки так широко увійшли в наш побут, виникла інша проблема – забруднення вулиць і навіть цілих міст. Адже багато людей абсолютно не замислюються про чистоту природи, коли викидають алюмінієву банку з під прохолодного напою просто собі під ноги або повз урни. А вирішити цю проблему легко – алюмінієві банки можна здавати в пункти прийому і, що саме чудове, отримувати за це гроші.

НАВІЩО ЗДАВАТИ АЛЮМІНІЄВІ БАНКИ?

Необхідно 60 днів, щоб здати, переробити одну алюмінієву банку і поставити її на полицю магазину з новим напоєм всередині. Одна банка може переплавитися в нову тару, якщо на ній немає значних пошкоджень. Якщо баночки переробляти повторно, то в перебігу одного року можна зберегти таку кількість енергії, яка необхідна для виготовлення 160 банок з первинної сировини.

Чому важливо здавати алюміній на переробку?

Це вигідно. Пункти прийому готові заплатити за прийом тари хороші гроші.
Це екологічно. Одна алюмінієва банка розкладається більше 500 років, фольга – 100 років.
Це довгостроково. Алюмінієві банки як стали і надалі будуть популярні – кількість сировини не зменшиться в найближчі пару сотень років.

ЯК ЗДАТИ АЛЮМІНІЄВІ БАНКИ?

На різних підприємствах і приватних компаніях умови прийому вторсировини можуть відрізнятися. Але варто зауважити, що у всіх них є один однаковий плюс здачі алюмінієвого брухту. Продавець отримує грошову винагороду відразу після доставки алюмінієвої тари на склад або пункт прийому.

Здати банку за дорого можна, якщо здавати банки: чистими;
відсортованими.

Компанія “Прием макулатуры металлолома меди латуни алюминия”:
https://g.page/r/CS69acFb2PU8EAo/review

проспект Перемоги, 17б, Київ; 063 585 6318

vtorsiryokiev.business.site

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».