«Справжній Санта»: йдемо на прем'єру за новорічним настроєм!

13 січня 2022 року у всіх кінотеатрах України відбудеться прем’єра новорічної романтичної комедії під назвою «Справжній Санта». Ця чарівна історія з п’яти новел покликана створити новорічний настрій. Її сюжет розповість про те, що навіть звичайна людина, життя якої не виходить за межи сірих буднів, може стати Сантою, якщо повірить в себе та різдвяне диво.

В фільмі брала участь велика кількість зірок українського кінематографу: Ксенія Мішина, Дар’я Петрожицька, Богдан Бенюк, Олександр Попов, Володимир Шумко, Валентин Міхієнко, Євгеній Олійник, Аріна Бандура, Костянтин Трембовецький, Сергій Журавльов, актриси «Жіночого кварталу» Валерія Товстолєс та Катерина Нікітіна, а також багато інших талановитих акторів. Кінодебютантами стали зірки-початківці Юлія Ігнатченко, Софія Яремова та Данило Нікіфоров.

Свої акторські здібності продемонструвала і талановита співачка Анна Добриднєва. Надихнувшись ідеєю фільму на кіномайданчику, вона створила новорічну пісню, яка стала офіційним саундтреком «Справжнього Санти».

Валерія Гуза, генеральний продюсер «Device Production» та співавтор сценарію, поділилася: «Зйомки проводились у наймальовничіших локаціях Києва. Тут завжди панувала весела атмосфера завдяки імпровізаціям учасників «Improv Live Show». Саме тому усі робочі моменти проходили із задоволенням, легко та невимушено. Актори настільки були віддані роботі, що Володимир Шумко, Юлія Ігнатченко та Михайло Аугуст навіть зустріли свої дні народження на знімальному майданчику. І результат не змусив чекати на себе: цей фільм не схожий на жоден проект, який будь-коли знімався в Україні».

Валерія Гуза завжди намагається знімати оригінальні кінопроекти. Тому правильно розставлені пріоритети у комедії «Справжній Санта» дозволяють глядачеві відзначити не лише незвичайну концепцію з п’яти абсолютно різних історій, а й зміцнити віру у новорічне диво. І кожен може переконатися в цьому, подивившись картину, показ якої стартує у всіх кінотеатрах України з 13 січня 2022 року.

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian