На концерті легендарного німецького рок-гурту Rammstein у Цюріху, Швейцарія, музиканти розгорнули прапор України. Це сталося 30 травня після виконання музикантами своєї пісні Engel.

“Рука об руку, більше ніколи не будемо самотніми”, – йдеться у підписі до фотографій, опублікованих прес-службою групи у Facebook. Ці слова були взяті з пісні Armee der Tristen, випущеної наприкінці квітня цього року.

На концерт прийшло близько 47 тисяч шанувальників, хтось із фанатів приніс із собою прапор України, яким розмахував просто біля сцени.

“Вибухи на сцені іноді нагадували війну біля воріт Європи. Жовто-блакитний прапор злетів над натовпом на кілька миттєвостей, перш ніж він його “всмоктав” назад”, – йдеться в огляді події.

Після виконання пісні Engel музиканти спустилися до натовпу шанувальників на надувних човнах, щоб переміститися до основної сцени. Під час цього музиканти підхопили український прапор та гордо розмахували ним. Відео із цим моментом опублікували на Youtube-каналі під назвою “Reto Hochstrasser”.

Lucky Ukraine 🇺🇦

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».