QUEENS AWARD CEREMONY 2021

Подія пройшла 4 грудня у вишуканому ресторанному комплексі QUEEN.

Вперше на одній сцені одночасно відбулося вшанування обраних королев краси та переможниць найпрестижніших конкурсів та обрання Mіss та Mrs. GRAND QUEEN UKRAINE 2021, що об’єднали навколо себе найвидатніших та найуспішніших красунь-українок, які здобули для своєї країни найвагоміші перемоги. 

Організатором конкурсу є відома українка – засновниця Асоціації королев України Ірина Оськіна та співорганізатор Олена Голуб.

Ведучі конкурсу Даніель Салем та Анна Гомонова, премії – Ольга Вороніна та Богдан Корабльов. 

Місія Асоціації полягає в тому, щоб популяризувати красу, жіночність та успішність сучасної жінки, створити та підтримувати імідж справжньої Королеви, показувати на прикладі учасниць асоціації, що бути Королевою — це не лише престижно, а й корисно для суспільства.

Бути королевою — це не лише привілеї, а й велика відповідальність перед суспільством. Королеви та учасниці конкурсів краси об’єднують свої сили для того, щоб робити добрі і корисні справи разом, – зазначає Ірина Оськіна, яка є огагнізаторкою багатьох премій, власниця бренду, учасниця конкурсів. beauty-експерт, психолог, громадський діяч, дружина та мама трьох дітей.

Найгарніші та діяльні українки візьмуть участь у боротьбі за можливість представити Україну, Східну та Західну Європу на всесвітньо відомих конкурсах краси у Китаї, Дубаї, Греції, США.

На всіх присутніх чекало море подарунків і нагород, океан емоцій та почуттів, безкраї горизонти нових можливостей для кожної учасниці.

Поважне журі, у складі якого можна зустріти, як очільників всеукраїнських фінансових рейтингів, так відомих  осіб перших шпальт,  обрали переможців.

Подію відвідали зіркові гості та топ-персони: KAZKA, Жан Гріцфельдт, Стелла Захарова, Влада Литовченко, Ірина Бактиая, Олеся Тарасенко, Міла Кузнєцова, Світлана Вольнова, Лілія Олійник, Віталіна Савчук, Ірина та Вʼячеслав Дюденко та інші.

Дивіться фотозвіт із події.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.