30 листопада відбулось засідання круглого столу на тему: «ЗНАЧИМІСТЬ ЖІНКИ-ВЧИТЕЛЬКИ ЯК БЕРЕГИНІ ТА НОСІЯ ГЕНЕТИЧНОГО КОДУ НАЦІЇ».

Благодійна організація Здорове дитинство без меж
Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей» №157 Оболонського району м. Києва
за сприянням
голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, та
Управління освіти Оболонської районної в м. Києві Державної адміністрації провели презентацію творчого проєкту ✨«ЖІНКА, ЩО ВИХОВУЄ НАЦІЮ».

Цей проєкт ✨«ЖІНКА, ЩО ВИХОВУЄ НАЦІЮ»✨- стане взірцем соціального партнерства, де реалізація ініціативи громадськості та бізнесу проходить за активної підтримки влади заради виконання суспільно значущої цілі – популяризації важливої ролі ЖІНКИ-ВЧИТЕЛЬКИ, ЯК БЕРЕГИНІ ТА НОСІЯ ГЕНЕТИЧНОГО КОДУ НАЦІЇ.

Дякуємо всім учасникам засідання за щиру невимушену атмосферу в якій проходило спілкування.

Під час обговорення напрямків проєкту, стало зрозумілим, що ця тема не залишила нікого байдужим і це дає підстави вважати проєкт «ЖІНКА, ЩО ВИХОВУЄ НАЦІЮ» цікавим і гідним послідовників.

Lucky Ukraine
Lucky Ukraine PR Agency
Міжнародне інформаційне агентство Укрпрес-Інфо

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian