Про Різдво  та силу українського народу у пісні Катерини Малицької «Заколядуй моя країна»

Ця пісня про улюблене свято всіх українців – Різдво!

Коли ми в колі рідних- це найцінніші моменти, які здатні надихнути нас на нові звершення. А також про те, що ми своєю силою і українським духом здатні перемогти усе зло на світі.

«Автор пісні Назарій Гук, також відомий, як Julik. Казкове аранжування- це також його робота. Питання до кого звернутися за святковою піснею не було. Я знала, що тільки Назар зможе поєднати традиційні мотиви та різдвяний настрій настільки майстерно. Неймовірно приємно, що наші смаки і бачення співпали на 100% вже не вперше»,- розповідає артистка.

Незважаючи на війну та складний для нас усіх рік, співачка хотіла занурити слухача у святкову атмосферу. Щоб у людей, хоча б на декілька хвилин, усі проблеми і біди відійшли на другий план. Згадалося, як це просто- побути у родинному колі, святкуючи улюблене свято.

«Один з основних уроків 2022 року – цінувати кожен день свого життя і нічого не відкладати на потім!

Я зрозуміла, що крім благодійних концертів та донатів для наших військових, треба підримувати людей новими піснями.

Попри усі складнощі, будую плани на прийдешній 2023 рік. На весну запланована прем’єра пісні «Назавжди», яку я написала ще до війни. Також з командою плануємо розпочати благодійний тур. І, звісно, продовжу працювати над новими піснями.

Нехай 2023 рік принесе нам саме головне – перемогу! А все інше в нас обов’язково вийде, бо ми найсильніша країна!»,- бажає усім українцям Малицька.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.