Про незламність почуттів у новій пісні Катерини Малицької

Авторська пісня  «НАЗАВЖДИ» була написана ще до війни і артистка довго вагалася, чи доречно її випускати в такий час. Але, все таки зрозуміла, що кохання і почуття з нами завжди, щоб не відбувалося у світі. Тому нарешті наважилась на  прем’єру.

«Це лише друга пісня у моєму творчому арсеналі, де я є автором музики і слів. Так само, як і перша, ця пісня- щира та відверта, бо це моя історія.

Хочу, щоб прослуховуючи цей трек, кожна дівчина, чи жінка впізнали в цій пісні себе, свою історію кохання й свої пошуки. Основне не проґавити цю саму мить, коли ти зустрічаєш головну людину у своєму житті. Нехай кожна слухачка зануриться у приємні спогади того дня, коли вона вирішила бути зі своїм коханим назавжди!», –коментує співачка.

Цей трек Катерина підтримала гарним та чуттєвим лірик відео, а кліп буде знімати  на іншу пісню. На осінь планується  відеоробота на пісню Руслана Квінти.

«Я, як і до війни намагаюся бути відвертою і справжньою у своїй творчості. Навіть, в снайскладніші моменти не забуваю, що ми тут воюємо на культурному фронті. Тому треба не зупинятися, творити і далі підтримувати українців піснями.

Після весняної прем’єри пісні «Назавжди» планую сюрприз на День Незалежності. Також сподіваюся літом розпочнемо підготовку до зйомок наступного кліпу. Зі своєю командою продовжимо благодійні виступи. Вірю, що завдяки ЗСУ в нас буде можливість працювати. Безумовно, головне – чекаю на нашу перемогу!»,- ділиться Малицька.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.