презентація другої авторської книги психотерапевта і психіатра Світлани Ісаєнко

Наприкінці грудня минулого року в Києві у Будинку Архітектора відбулась презентація нової художньої книги Світлани Ісаєнко – “Монстри, з якими ми живемо”. 

Світлана Ісаєнко –  лікар-психотерапевт, психіатр, кандидат медичних наук, письменниця та блогер, а до того ж дружина і мама чудової донечки. Вона пише картини, сама ілюструє свої книжки та створює музику. 

Її часто  називають “борцем за внутрішню свободу людини” та “рок-зіркою вітчизняної психіатрії”. Адже вона перша лікар-психіатр, яка веде блог та відкрито заявляє про важливість проблем ментального здоров’я. 

Її перша книга “Невигадані історії, вигаданих людей” зібрала багато позитивних відгуків та навіть змінила погляди на життя. 

Аудиторія, на яку розрахована друга книга “Монстри, з якими ми живемо”, в основному жінки. Але ця книга не має статі, її можуть прочитати і чоловіки. Вона створена, щоб переглянути взаємовідносини. Про свою другу роботу Світлана каже сама: “Цю книгу має прочитати кожна дівчинкаа, дівчина, жінка. Да й чоловіками буде досить корисно. Знаю, вона змінить мільйони життів. Історія довжиною в життя”.

Світлана наголошує, що її місія –   допомагати людям через книги – покращувати ментальне здоров’я: “Багато жінок не розуміють, що таке любов до себе. Моє послання: щоб кожна дівчина задумалась – для чого вона живе, навіщо вона живе? Як її життя відповідає тим потребам, які вона хоче?”

Книга дає рецепти, як краще себе розуміти, як краще із собою спілкуватися. Кожний розділ проілюстровано саме за задумом автора.

Здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, це реалізація в житті, і задоволення тих потреб, що є у людини. Світлана Ісаєнко є засновницею першої в Україні клініки ментального здоров’я, що пропонує мультимодальний підхід для людей, у яких є ментальні проблеми.

Одна із унікальних особливостей книги – це створений саундтрек. І в цій ролі виступив трек MELOVIN “Кіт і Драма”. Пісня унікально вплетена в книгу. Головна героїня історії слухаючи пісню, розуміє, що вона не одна, у неї є вона сама. Це ще один поштовх, щоб людина змогла знайти себе. Тому ця історія дарує душевні крила.

Нова книга Світлани Ісаєнко “Монстри серед нас” не залишає байдужими, ані читачів, ані медіа-персон, які прийшли підтримати Світлану та її книгу. Презентацію відвідали відома ведуча Соломія Вітвіцька, співачки Sowa, Наталка Карпа, блогер Олег Машуковський, режисер Юрій Двіжон та ін.

Ми піклуємося про своє фізичне здоров’я, але про ментальне забуваємо. Проте саме від ментального здоров’я залежить все наше життя. 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.